Logo BJ Print

Obsługujemy firmy, instytucje oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą

Wynajem Drukarek

Drukuj w firmie bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego.

Płacisz tylko za wydrukowaną stronę,

Każda dostarczona drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne od 0zł

  • Brak kosztów eksploatacyjnych typu – zakupy tonerów,
  • Brak kosztów serwisowania sprzętu,
  • Gwarantowany czas reakcji naszego serwisu,

Prosimy o kontakt z naszymi infoliniami -
Oddział Sosnowiec nr 32 363-21-93,
Oddział Kraków nr 12 661-12-20

wynajem drukarki


 

Napisz do nas

Nieczytelne? odśwież

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest BJ Print s.c. z siedzibą przy al. Mireckiego 22, 41-205 Sosnowiec. Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: kontakt@bjprint.pl lub w Polityce Prywatności.

logo samsung logo ricoh logo brother logo oki logo epson logo canon logo panasonic logo hp logo lexmark
Wszystkie znajdujące się na stronie znaki towarowe (loga) oraz nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.